můžeme se

pod to podepsat

profily

ukázky

videa

eshopy

Služby a nabídky

Ilustrátoři, redaktoři, korektoři, sazeči...

Zde je možné, po předchozí domluvě se správcem stránek Papyro, vystavit svůj inzerát, který by měl nějak souviset s knihami a jejich vydáváním.

Sami zdatní autoři

a ilustrátoři vydávající si knihy

a audio vlastním nákladem

Luboš Pavel

Nabízím namlouvání audioknih a jejich následné dodání do distribučních kanálů. Spolupracuji se všemi významnými prodejci: Kosmas, Alza, Audiotéka, Palmknihy, Rájknih, Audiolibrix a další.

Reference: 10 let načítání knih pro nevidomé, 7 vlastních titulů. Naivní detektivka z knihovny. Karel Čapek Obyčejný život aj.

 

Dále dělám redakční práce pro vaše rukopisy.

Kontakt: www.lubospavel.cz

Email: creatio1@seznam.cz

Petr Koníček

Dělám sazbu knih a kompletní předtiskovou přípravu. K tomu mohu pomoci s celým procesem potřebným při vydání knihy samonákladem.

 

Kontakt: creatio1@seznam.cz

Daniel Zeman

Nabízím redakční a korekturní práci. Opravím a připomínkuji vaše básně, povídky, romány i diplomové práce.

Kontakt: pište na email al.falhir@gmail.com

Renata Jírová

Nabízím sazbu a grafické zpracování knih. Díky dlouholeté praxi v DTP studiu mám bohaté zkušenosti se sazbou periodik i knih, zapracováním korektur, s barvením fotografií, retušemi i ořezovými cestami. Připravuji knížky černobílé i plnobarevné (pohádkové, historické, odborné aj.) a ráda se budu podílet i na přípravě Vaší knihy. Díky znalostem předtiskové přípravy zajistím profesionální výstup pro tisk.

 

Kontakt:

www.renografik.cz

e-mail: info@renografik.cz

telefon: 605 466 319

 

Kateřina Kofroňová

Jsem grafický designer. Specializuji se především na tiskoviny, jako jsou vizitky, katalogy nebo sazba knih. Tvůrčí činnost mě provází od dětství, akorát v současné době občas prohazuji akvarely mezi sadou grafických nástrojů sady ADOBE.  Ve volném čase se věnuji ilustraci a přála bych si, aby i tímto směrem vedli mé kroky v budoucnu. Více najdete v mém portfoliu. Budu ráda, pokud vás moje tvorba zaujme a těším se na případnou spolupráci.

 

www.katerinakofronova.cz

 

 

Vytvořilo Studio Creatio v roce 2015

Papyro - stránky sami zdatných autorů vydávajících si knihy převážně vlastním nákladem. a podpora začínajících spisovatelů