můžeme se

pod to podepsat

Katarína Fiala se aktivně věnuje psaní, dramatické tvorbě a práce s dětmi. Její činnost najdete na www.nahoupackach.cz

Její původní poezie dostala prostor v několika periodikách. V roce 2005 vyšla v nakladatelství Bertoni kniha abstraktních fotografií Barbory Kuklíkové a jejích lyrických textů „Ja Anastázia“. Svou tvorbu pod odborným vedením režiséra Machoně prezentuje i na scéně v rámci festivalů poezie nebo pravidelných pořadů.

Absolvovala dvouletou soukromou divadelní školu v Duchcově a v období 2000-2006 byla členkou divadelných spolků Lucerna, Pod úrovní a experimentálního souboru DesET. Divadlu více zaměřenému na děti se věnuje v posledních letech. Několikrát do roka organizuje dětské zábavné odpoledne v Liboci. V roce 2017 jí vyšla knížka pro děti: „2. A." a v roce následujícím vydala Úžasné Vánoce Matyáše Kotrby.

2. A

Blíží se konec školního roku. Kátinu rodinu navštívila teta s dětmi. Jak to u nich vypadá? Je jich plný dům a vše je vzhůru nohama. Vždyť si to představte... Šest dětí! A jejich maminky jsou dvojčata. Za těch pár dnů se stanou neuvěřitelné věci! Zábavný příběh doprovází veselé ilustrace.

 

Kniha pro děti od 5 let.

Galerie

Vytvořilo Studio Creatio v roce 2015

Papyro - stránky sami zdatných autorů vydávajících si knihy převážně vlastním nákladem. a podpora začínajících spisovatelů