můžeme se

pod to podepsat

Odborníci píší, že by měl každý ve svém životě vystřídat alespoň deset pozic či zaměstnání, aby získal potřebné znalosti a přehled. Já jsem se vyučil strojním zámečníkem v ČKD Praha potom jsem nastoupil k Policii  a pracoval jsem tam v různých pozicích u Veřejné bezpečnosti a později u Policie ČR dvacet pět let. Od hlídkového policisty na ulici, po vyšetřovatele VB  až po poradce Federálního ministra Vnitra JUDr. Sachera. Od rotného po plukovníka.

Potom jsem si založil první soukromou seznamovací kancelář po revoluci, později cestovku a nakonec jsem provozoval patnáct let Cestovní agenturu pro nezadané. Celý život jsem pracoval s lidmi a načerpal jsem při své práci tolik informací, že jsem jako důchodce musel začít psát knihy, abych se mohl  o všechny ty životní příběhy  se čtenáři podělit. Vydal jsem již 14 knih a píši další. Mým největším životním úspěchem jsou tři krásné dcery a čtyři vnoučata!  Tak hezké čtení mých knih.

Osobní stránky: www.kjk.cz

Nabízím tištěné knihy, máte-li zájem o e-knihy, knihy v elektronické podobě tak všechny mé knihy najdete na www.eReading.cz, Knihcentrum.cz, Martinus, Palmknihy a u řady dalších internetových prodejců e-knih. Stačí jen zadat mé jméno a příjmení a požadovanou knihu si vybrat a za několik minut již můžete číst.

Audioukázka: druhá povídka z knihy Krimi dekameron.

Galerie

Vytvořilo Studio Creatio v roce 2015

Papyro - stránky sami zdatných autorů vydávajících si knihy převážně vlastním nákladem. a podpora začínajících spisovatelů