můžeme se

pod to podepsat

profily

ukázky

videa

eshopy

Sami zdatní autoři

a ilustrátoři vydávající si knihy

a audio vlastním nákladem

Spolupracující ilustrátori

Jste ilustrátor a stojíte o spolupráci? Chtěli byste mít na Papyru svůj profil? Napište nám.

ˇ

profily šikovných ilustrátorů, kteří stojí o spolupráci s autory

Tereza Samiecová

Neustále hledání vlastního výrazu mě vede přes experimentování s různými médii. Ať už se jedná o digitální malbu, akvarel, či perokresbu. Dříve jsem byla grafikem, nyní jsem učitelkou v mateřské školce, kde nacházím spoustu inspirace a propojení s vnitřním dítětem. Externě ilustruji pro Albatros. Nejraději kreslím vše milé, na horrory mě neužije.

portfolio: www.illustraterry.weebly.com

 

Lucie Mudráková

Mým snem je být ilustrátorkou. V současné době spolupracuji s nakladatelstvím Běží liška, ilustruji elektronickou knihu pro Albatros a v prvé řadě vytvářím své vlastní projekty. Jsem blázen miluji kávu, pestrost života, světem ilustrace žiji. Chcete ilustrace, které nebudou jenom pouhými obrázky a budou vám ožívat před očima? Ozvěte se, určitě se domluvíme

 

https://www.instagram.com/luckamudrakova/

 

Magda Andresová

Působím jako ilustrátorka na volné noze od roku 2010. Spolupracuji jak s organizacemi, tak přímo s autory. Na spolupráci s autory oceňuji jejich zápal pro kvalitní výsledek. Těžiště mé práce tvoří především dětská, populárně naučná a přírodovědná ilustrace. Ale neuzavírám se i jiným žánrům ilustrace a novým výzvám. Věnuji se také prostorovým expozicím a naučným stezkám. V současné době připravuji dvě autorské knížky. Více v mém portfoliu na www.ilustruji.cz.

Vytvořilo Studio Creatio v roce 2015

Papyro - stránky sami zdatných autorů vydávajících si knihy převážně vlastním nákladem.