můžeme se

pod to podepsat

profily

ukázky

videa

eshopy

Sami zdatní autoři

a ilustrátoři vydávající si knihy

a audio vlastním nákladem

Zajímavé knižní blogy

Máte zajímavý knižní blog a chtěli byste

mít na Papyru svůj profil? Napište nám.

Co nás zaujalo z velkého množství různých knižních blogů

Začínající autor, který rád píše o otázkách životní filozofie a tématech, které donutí čtenáře k zamyšlení. Své knihy se teprve snaží vydat, proto je propaguje pod pseudonymem Jerry Writer na svém blogu, kde se snaží pravidelně psát články o životní filozofii, tvůrčím psaní nebo o všedních věcech začínajícího pisálka. V současnosti studuje magisterský obor mediální studia na Univerzitě Karlově v Praze.

Jsem matka na mateřské, a protože nechci mít místo mozku mléko, čtu. Snažím se zdokonalovat svou slovní zásobu a názory na knihy, které se mi dostanou do ruky předávám dál. Věřím, že to mé čtenáře baví stejně jako mou osobu. Knihy jsou pro mne vším. Únikem, úkrytem, láskou, inspirací. Nejsem ten typ knihomola, který čichá k novým knihám, nemám knihovnu podle barev, abecedy nebo autorů, nezatracuji čtečky. Pro mě je hlavní, že mám co číst. Ať už je to dětská kniha nebo dospělácká, důležité je, že mě to zahřeje, potěší, uklidní a uspokojí.

Robert Vlach je český internetový podnikatel, konzultant, lektor a popularizátor podnikání na volné noze. V roce 2011 obdržel ocenění Živnostník roku 2011 Moravsko-slezského kraje. Napsal úspěšnou knihu Na volné noze a má svůj blog Cosictu, kde komentuje knihy, které přečetl, a které ho zaujaly.

Aspirující spisovatelka, kterou už nebaví věčně jen aspirovat, a tak s tím něco dělá. Občas píše povídky a v mezičase sní o tom, že konečně napíše tu svou knihu. Na blogu najdete články nejen o tvůrčím psaní, ale jsou tu také recenze na knihy a audioknihy a nějaké to zamyšlení nad kreativitou. Učí angličtinu a ve volném čase si čte jako o život, cvičí jógu, cestuje a učí se novým dovednostem.

Lucie je blogerka a knižní recenzentka, která se této činnosti věnuje už pár let. Čtení je pro ni momentálně nejdůležitější koníček. Mimo jiné se ráda zabaví i malováním, stavěním modelů, amatérskou prací na grafice a html. Ve volném čase sleduje filmy a seriály.

Studuje obor Specializace v pedago-gice se zaměřením na český jazyk/literaturu a dějepis. Od roku 2015 pravidelně přispívá na svůj blog Iwíkova knihovna. Jejím největším koníčkem je četba. Motto zní, že čím více knih přečte, tím více životů prožije. Na blogu můžete najít re-cenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí. Poslední dobou se snaží sledovat ediční řady a série.

Vytvořilo Studio Creatio v roce 2015

Papyro - stránky sami zdatných autorů vydávajících si knihy převážně vlastním nákladem. a podpora začínajících spisovatelů